Komentowana treść: TAWS - AmigaOS w przeglądarce internetowej
[#1] Re: TAWS - AmigaOS w przeglądarce internetowej
TAWS ? ...pull up ...pull up TERRAIN AHEAD !!!

Ostatnia edycja: 30.07.11 22:13:17
[#2] Re: TAWS - AmigaOS w przeglądarce internetowej

@HOŁDYS, post #1

Widze coraz wieksze zainteresowanie lotnictwem u Ciebie .

Nie martw sie jesli jeszcze nie potrafisz pilotowac - Amerykanie opracowali juz automatyczny system sterowania samolotem, gdzie jedyne co musisz wybierac to trase lotu joystickiem. Przypomina to nieco gry z lat 80 - wybiera sie tylko pojawiajace prostokaty na ekranie (ukladaja sie w cos w rodzaju tunelu z demek - nie pamietam tytulu), a zeby zmienic "droge" powietrzna po prostu skreca sie i celuje w inne prostokaty pojawiajace sie z boku.

Jedyne co musisz robic to trzymac kursor joystick-iem w prostokacie, interesujacej Ciebie sciezki. Podobno juz ledwo dosiegajace 10 latki potrafily sobie z tym poradzic .

Ostatnia edycja: 30.07.11 23:55:29
[#3] Re: TAWS - AmigaOS w przeglądarce internetowej

@ruberum_ignis, post #2

Alle o ssso chooci?
[#4] Re: TAWS - AmigaOS w przeglądarce internetowej

@pawelini, post #3

No, póki TAWS nie zacznie odpalać programów i gier, to rozmawiamy sobie o lataniu. :)
[#5] Re: TAWS - AmigaOS w przeglądarce internetowej

@Andrzej Drozd, post #4

A ja proponuję robić to na forum, w Hyde Parku.

--
Moderator
[#6] Re: TAWS - AmigaOS w przeglądarce internetowej

@pawelini, post #3

[#7] Re: TAWS - AmigaOS w przeglądarce internetowej

@APC74, post #6

Dzieki sile mediow wiem co to jest TAWS :) Zadziwilo mnie wzmozone drazenie tematu ;P
[#8] Re: TAWS - AmigaOS w przeglądarce internetowej
Zmarnowac pare lat na prace nad imitacja czegos, co od dawna jest na wyciagniecie reki kazdego dzieki WinUAE. Pogratulowac tworcom.
[#9] Re: TAWS - AmigaOS w przeglądarce internetowej

@frywolny_marian, post #8

Ale nie, to jest fajne. Przecież to nie jest żaden emulator, tylko całkowicie multisystemowa zabawka odpalana w przeglądarce. Dla mnie fajny pokaz możliwości HTML i zdolności autora.
Fajnie działa w morphosowym OWB.
[#10] Re: TAWS - AmigaOS w przeglądarce internetowej

@wali7, post #9

Mi też się podoba- mogłem sobie poklikać w pracy w Ami-System. Koledzy lekko zdziwienie- fajny "gadżet" OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem